Szczegóły oferty

Burlaki

Burlaki

Dom - sprzedaż 550 000 PLN 3 793,10PLN/m2
145 m2  Pokoje: 3 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
 Dom jednorodzinny  z wyjściem na las oraz rzeką Narew w pobliżu. Pow. zabudowy to 145 m². Budynek drewniany , na dachu papa . Kominek z turbiną rozprowadzającą ciepło .

Rozkładowe, funkcjonalne oraz  przestrzenne pokoje  sprawiają  że ,jest to idealne miejsce dla kogoś kto chce odpocząć od miejskiego zgiełku. Kominek oraz duży salon wprowadza przytulną i rodzinną atmosferę. Okna sypialni wraz z pokojem dziennym wychodzą na stronę wschodnią, za to kuchnia na zachód. Wyraźny podział na strefę nocną i dzienną zapewnia komfort poruszania się. W układ funkcjonalny wchodzi także garaż z magazynkiem oraz poddasze nieużytkowe z możliwością adaptacji. Kuchnia w połączeniu z garażem gwarantuje wygodę przenoszenia zakupów z auta.

Działka o powierzchni 3656 mkw.. blisko natury,  taras z widokiem na las  i oczko wodne .

Nieruchomość 12 km od Pułtuska. 2,5 km do wsi Zatory gdzie mieści się Urząd Gminy i sklepy Dino oraz Topaz. 

Woda z sieci miejskiej wodociągowej. Kanalizacja mieści się we własny zbiornik zbiorniku . Energia elektryczna jest zapewniona z sieci miejskiej. Kuchenka na gaz z butli. 
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej