Szczegóły oferty

Piastów

Piastów

Działka - sprzedaż 580 000 PLN 1 094,34PLN/m2
 / 530 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
 Działka, położona w kameralnej części Piastowa w drugiej linii zabudowy przy cichej uliczce . Wszystkie media e drodze  .

Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i bliźniaczej. 

Doskonała komunikacja (SKM i KM), trzy linie autobusowe  podmiejskie   . Od działki do stacji jest około 500 m do Centrum Warszawy 14 km. 

Działka o bokach orientacyjnie   20,5  x  21 x 28 x 13 x 9,5   m.  pomiędzy ulicami Ujejskiego , Kasprowicza , Konopnickiej

Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej