Szczegóły oferty

Warszawa, Białołęka

Warszawa, Białołęka

Obiekt - wynajem 12 000 PLN 24,24PLN/m2
495 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
 Magazyn + biuro + zaplecze socjalne. Lokalizacja:Warszawa, Białołęka . Całość położona na strzeżonym, ogrodzonym terenie, nieopodal ulicy Modlińskiej, doskonały dojazd TIR, własny utwardzony plac manewrowy, magazyn dostępny z poziomu "0".

Magazyn:
Magazyn ogrzewany o powierzchni 380m2 (12,4m x 30m, bez słupów) i wysokości 4m, wykonany z blachy warstwowej, oddany do użytkowania w styczniu 2009 roku. Rodzaj podłoża – kostka brukowa.

Biuro:
Biuro ogrzewane, klimatyzowane, o powierzchni 90 m2, składające się z dwóch pomieszczeń biurowych, łazienki, kuchni. Woda, prąd, instalacja telefoniczna.

Zaplecze socjalne:
Zaplecze socjalne o powierzchni 25 m2, ogrzewane, w skład, którego wchodzą trzy pomieszczenia w tym szatnia i łazienka. Podłoże: terrakota.

Wjazd:
Szeroki wjazd  - 5 m, utwardzony, brama automatyczna 

Lokalizacja:
Magazyn mieści się  w odległości 250 m od skrzyżowania z ul. Modlińską (sygnalizacja świetlna), idealne rozwiązanie dla transportu towarów na Północ kraju, pobliski most północny im. Marii Skłodowskiej-Curie zapewnia komunikację z centrum miasta.
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej