Szczegóły oferty

Warszawa, Żoliborz

Warszawa, Żoliborz

Lokal - wynajem 7 500 PLN 55,56PLN/m2
135 m2  1998 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Lokal biurowy o pow. 135 m,, częściowo umeblowany. Na tej pow. mieści się 6 pokoi, otwarta część kuchenna, toaleta, duży taras oraz balkon. Poza jednym pokojem, ściany działowe przeszklone. Spore zaplecze socjalne.  Wolny od 01 czerwca 2022 roku.
Miesięczny wynosi 7500 zł + vat+ opłaty eksploatacyjne. Dostępne dwa miejsca w podziemnym garażu, płatne dodatkowo. Miesięczna opłata za jedno m-ce garażowe wynosi 250 zł. Lokal znajduje się w jednym z budynków osiedla zamkniętego, całodobowo strzeżonego .
Lokalizacja oferty

Anna Różańska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej