Szczegóły oferty

Warszawa, Bielany, ul. Jana Kasprowicza

Warszawa, Bielany, ul. Jana Kasprowicza

Mieszkanie - sprzedaż 875 500 PLN 13 787,40PLN/m2
63.5 m2  Pokoje: 3 2016 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne mieszkanie tuż przy stacji metra i Galerii Młociny. Mieszkanie stanowi doskonałą okazję inwestycyjną,jak również ciekawe miejsce do zamieszkania.Mieszkanie zostało wyposażone i wynajęte korporacji do końca 2022 roku z możliwością rozwiązania umowy  . Przy obecnym wynajmie stopa zwrotu około 6,5 %.Mieszkanie doskonale skomunikowane - metro, tramwaje, autobusy.W budynku znajdują się sklepy, restauracje oraz inne lokale użytkowe.Do Galerii Młociny pieszo 3 minuty.W okolicy szereg miejsc do odpoczynku na łonie natury, spacerów,biegania i jazdy na rowerze.Mieszkanie znajduje się na parterze i posiada jedno miejsce parkingowe z dodatkową opłatą w wysokości 50 000 zł . Budynek z 2016 roku.Możliwość bezpośredniego otwarcia kuchni na salon.
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej