Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Elektoralna

Warszawa, Śródmieście, ul. Elektoralna

Mieszkanie - sprzedaż 1 470 000 PLN 15 978,26PLN/m2
92 m2  Pokoje: 3 2003 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - ścisłe centrum miasta z zielonym zapleczem Ogrodu Krasińskich oraz Ogrodu Saskiego. Blisko pl. Bankowego - linia metra M1, Rondo ONZ -  linia metra M2.  Bogate zaplecze handlowe - 5 minut pieszo od hali Mirowskiej.
Ciche, w drugim rzędzie zabudowy od głównych ulic. Sporo zieleni i wolnej przestrzeni za oknami. Dwustronne /wsch., zach./, posiada 10 m balkon. W sąsiedztwie tylko niska zabudowa. Bardzo dobre miejsce do zamieszkania. Świetna nieruchomość na inwestycję.

 Składa się z:
- salonu połączonego z kuchnią (40m)
- 2 sypialni (1 z szafą wnękową) (16m+14m)
- osobnej garderoby (3m)
- łazienki z wanną (6m)
- WC (3m)
- przedpokoju z szafą wnękową (10m)
- balkonu (10m)
- miejsca parkingowego w garażu podziemnym na poziomie -2,  płatne dodatkowo 45000 zł.
- komórki lokatorskiej w piwnicy (5m)


Lokalizacja oferty

Anna Różańska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej