O firmie

salon szablon6           svh2           svh3

Silver House Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zawiązana została w grudniu 2005 roku. Działalność rozpoczęliśmy w kwietniu 2006 roku i od tego momentu pracujemy dla naszych klientów, bazując na wysokich kwalifikacjach oraz na wieloletnim doświadczeniu naszego zespołu, zdobywanym na warszawskim oraz podwarszawskim rynku nieruchomości od ponad 20 lat.

Podstawowym profilem naszej działalności jest świadczenie usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na rynku mieszkaniowym oraz komercyjnym. Pracujemy zarówno dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych jak i instytucji państwowych. Zakres naszych działań obejmuje zarówno rynek wtórny jak i pierwotny.

Nasze kwalifikacje, zdobyte doświadczenia, szkolenia wpływające na stały rozwój oraz profesjonalne podejście do wykonywanego zawodu pozwalają nam na świadczenie usług na bardzo wysokim poziomie jakości.

Celem Silver House jest zdobycie Państwa uznania i zaufania podczas wspólnego realizowania transakcji na rynku nieruchomości.

Naszą wizją jest odnoszenie stałych sukcesów poprzez świadczenie usług na wysokim poziomie jakości oraz tworzenie nowych standardów w obsłudze klienta.

Misją Silver House jest wsparcie klientów w poszukiwaniu nieruchomości lub w poszukiwaniu osób zainteresowanych nabyciem bądź wynajęciem nieruchomości oraz optymalizacja procesów prowadzących do zrealizowania transakcji.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji w przekonaniu, że przeprowadzenie przez Państwa transakcji za naszym pośrednictwem stanie się naszym wspólnym sukcesem, pozwalając Państwu dołączyć do grona usatysfakcjonowanych klientów firmy Silver House.

Zapraszamy do współpracy!

svh4                        svh5                        svh6

Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej zgodnie z Ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami.

 

Silver House Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy Sąd Gospodarczy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000254813, o kapitale zakładowym 50.000,00 zł, numer identyfikacji podatkowej NIP 5252362030, REGON 140514160