Szczegóły oferty

Nowa Wola

Nowa Wola

Obiekt - wynajem 28 000 PLN 52,73PLN/m2
531 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
 Powierzchni handlowa lub biurowa w mini centrum handlowym  miejscowości Nowa Wola, gmina Lesznowola (20 km. od centrum Warszawy). Całkowita powierzchnia budynku centrum to ok. 1500m2 (1000m2 powierzchni użytkowej).

Cena podana w ogłoszeniu jest ceną netto. Oprócz niej najemca pokrywa koszty mediów i koszty wspólne (z innymi najemcami).


Lokal na wynajem o pow. 531 m2 znajduje się na parterze i jest obecnie wynajmowany umowa na ten wynajem wygasa w październiku 2023 r. 

Każdy lokal w budynku ma odrębne liczniki wody/prądu/gazu.
Dostępny Internet od dwóch operatorów -  światłowód Orange i T- Mobile


Za budynkiem wyznaczona przestrzeń na pojemniki odpadów komunalnych.
Podłogi w lokalu wyłożone gresem przemysłowym, sufit podwieszany z oświetleniem (nie industrial)

  Wykonywano wiele  prac remontowo - modernizacyjnych : 
malowanie i naprawa elewacji na całym budynku
nowe parkingi z płyt ażurowych
remont dachu
wymiana pieca na nowoczesne kotły kondensacyjne
Oprócz powierzchni handlowo-usługowej oferujemy atrakcyjną formę reklamy – reklamy produktowe i reklamy o charakterze logo firmy widoczne zarówno z drogi krajowej numer 721 jak i z drogi Nowa Wola – Bobrowiec (dwa miejsca reklamowe).
Lokalizacja oferty

Andrzej Łukasiewicz

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Silver House Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Silver House Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gwiaździsta 7d lok. 11, 01-651 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@silverhouse.pl… czytaj więcej